W środę, czwartek i sobotę grają koszykarki

0

Pracowity tydzień przed brzeskimi koszykarkami. Juniorki zagrają w środę, juniorki starsze w czwartek, a II liga w sobotę. Wszystkie mecze w hali MOSiR przy Oławskiej. Serdecznie zapraszamy!

Zmagania o ligowe punkty już w środę rozpoczną juniorki, a więc drużyna do lat 18. Podopieczne trenera Arkadiusza Uloka zmierzą się z MKS MOS Katowice. Zespół ze śląska pierwszy swój mecz wygrał z Wisłą 57:46. Piomar w tym czasie pauzował i właśnie w środę inauguruje rozgrywki ligowe. Środowy mecz o 18.

Dzień później na parkiet wybiegną juniorki starsze Stali Brzeg. Podopieczne trenera Mariusza Kolekty, na dzień dobry zmierzą się w derbowym pojedynku ze Strzelcami Opolskimi. Juniorki starsze to kategoria wiekowa do lat 22. Czwartkowe spotkanie o godzinie 18.

Na koniec w sobotę 11 listopada o godzinie 15 w hali MOSiR 2-ligowe koszykarki Stali Brzeg podejmować będą One Team Ostrów Wlkp. To już rewanżowy pojedynek Stalówek. Pierwszy mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem zespołu z wielkopolski. Jak będzie tym razem?

Tradycyjnie w przerwie meczu odbędzie się konkurs rzutu z połowy boiska za „stówę”. A jak się rzuca pokazał na jednym z treningów prezes i II trener Stali Brzeg Mariusz Kolekta.

Zresztą, zobaczcie sami:  KLIKNIJ I ZOBACZ