Już w najbliższy poniedziałek odbędą się otwarte Spotkania z parlamentarzystami PO w Brzegu i Grodkowie

0
Reklama
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

W ciągu jednego dnia odwiedzi nasz powiat ośmiu parlamentarzystów. Spotkają się z mieszkańcami w najbliższy poniedziałek (27. marca), aby rozmawiać o programie Platformy Obywatelskiej i przyszłości Polski. Do uczestnictwa w tym wydarzeniu zaprasza przewodniczący lokalnych struktur PO Waldemar Wysocki.

W ramach ogólnopolskiej akcji Platformy Obywatelskiej pn. #Tu Jest Przyszłość, aż ośmiu parlamentarzystów odwiedzi powiat brzeski i będzie uczestniczyć w otwartych spotkaniach z mieszkańcami. Odbędą się one w Grodkowie i Brzegu. Z mieszkańcami Grodkowa spotkają się: Agnieszka Hanajczyk, Monika Rosa oraz Mariusz Witczak.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej

Głównym tematem grodkowskich rozmów będzie wykluczenie społeczne ośrodków peryferyjnych. Spotkanie będzie otwarte dla dla wszystkich mieszkańców i rozpocznie się w poniedziałek o godz. 17.00 w restauracji „Pod Złotym Lwem” przy ulicy Warszawskiej 45.

– „Celem akcji #Tu Jest Przyszłość, i organizowanych w jej ramach spotkań z parlamentarzystami Platformy, jest przede wszystkim przedstawienie oraz dyskusja nad naszym programem. Chcemy zaprezentować mieszkańcom nasze pomysły i rozwiązania dla Polski, dla gmin, dla naszych samorządów” – wyjaśnia przewodniczący PO w powiecie brzeskim Waldemar Wysocki.

Szef lokalnych struktur podkreśla, że spotkania są całkowicie otwarte.

– „W naszych spotkaniach z parlamentarzystami może uczestniczyć każdy, kto ma ochotę rozmawiać o przyszłości Polski, każdy kto chce o naszym kraju dyskutować. Nie organizujemy, tak jak obecnie rządzący, zamkniętych, partyjnych spędów i operatywek. Każdy może przyjść i zadać pytanie posłom” – podkreśla Waldemar Wysocki.

Bogdan Klich, Kinga Gajewska, Magdalena Kochan, Krystyna Sibińska oraz Wojciech Ziemniak, to parlamentarzyści, którzy będą uczestniczyć w spotkaniu z mieszkańcami Brzegu. Rozpocznie się ono o godzinie 17.00 w brzeskim ratuszu, a tematem rozmów będą gospodarka, przemysł, innowacyjność oraz obronność kraju.

– „Jak widać tematyka naszego brzeskiego spotkania jest bardzo szeroka. Mam nadzieję, że dzięki temu wielu mieszkańców naszego miasta będzie w nim aktywnie uczestniczyło. Czterech naszych parlamentarzystów jest otwartych na każde pytania, w ramach oczywiście tej szerokiej problematyki, zadawane przez uczestników spotkania” – zachęca Waldemar Wysocki.

W trakcie swojej wizyty w Brzegu parlamentarzyści spotkają się również z radnymi Platformy Obywatelskiej oraz zwiedzą Muzeum Piastów Śląskich. Należy dodać, że w dniach od 27 do 28 marca na terenie całej Opolszczyzny będą odbywać się podobne wydarzenia, a ich kulminacją ma być spotkanie Donalda Tuska z mieszkańcami Strzelec Opolskich.

Spotkanie w Brzegu

Spotkanie w Grodkowie

Reklama
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA