Bezpłatne zajęcia jogi w Lewinie Brzeskim

0
Reklama

Z jednej strony może wyciszać, a drugiej zaś – dodawać zdrowej energii. Jej właściwości jest wiele, a regularne wykonywanie ćwiczeń może przynieść wiele pozytywnych efektów dla ciała i duszy. W Lewinie Brzeskim korzystać można z bezpłatnych zajęć jogi.


Wieloletnie badania nad dobroczynnym wpływem jogi pokazują jasno. Ćwiczenia przynoszą wiele dobrych skutków dla tych, którzy regularnie ją uprawiają. Z jednej strony poprawia gibkość, rozciągnięcie, sprawność ciała. Z drugiej – może wyciszać, wpływa na samopoczucie, pozwala także zmniejszać stany lękowe.

Co ciekawe, udowodniono, że joga może także pomagać w walce z dolegliwościami bólowymi – np. napięciowych, reumatycznych. Pomaga także w leczeniu bezsenności. Jej pozytywnych efektów jest wiele, dlatego warto zainteresować się jogą i spróbować swoich sił w tych ćwiczeniach.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej

W Lewinie Brzeskim skorzystać można z bezpłatnych zajęć jogi. Odbywają się we wtorki o godz. 17:30 – w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej. Informacje na ich temat udzielane są pod numerem telefonu: 669 030 383. Do udziału w zajęciach zaprasza Burmistrz Lewina Brzeskiego.

Reklama