Zapraszamy na IV Przegląd Pieśni Pokutnej i Pasyjnej

0

Już po raz czwarty będziemy mieli możliwość ugościć w Skarbimierzu chóry, zespoły oraz solistów prezentujących utwory z nurtu pieśni wielkopostnych. Z przyjemnością zapraszamy również gości, którzy chcieliby wspólnie z nami wysłuchać artystów i w przyjaznej atmosferze przygotować się do świąt Wielkanocnych.


 

Przesłuchania odbędą się 14. marca od godziny 10:00 w Gminnym Gimnazjum w Skarbimierzu-Osiedle a Koncert Galowy po Mszy Św. o godz. 17:00 w Kościele Parafialnym w Skarbimierzu. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do 6.03. Przewidziany jest posiłek oraz nagrody dla wszystkich uczestników konkursu. Wsparcia finansowego udziela Wójt Gminy Skarbimierz, Bank Spółdzielczy Grodków-Łosiów, Bank Spółdzielczy w Brzegu i Nadleśnictwo Brzeg.

Wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Skarbimierzu w realizacji Przeglądu bierze udział Gminny Zespół Szkół w Skarbimierzu oraz Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Patronatem honorowym tegoroczny przegląd objęli bp pomocniczy archidiecezji wrocławskiej Andrzej Siemieniewski, Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła oraz Wójt Gminy Skarbimierz Andrzej Pulit.

Kolejny raz PPPiP wspierają medialnie Gość Niedzielny, Radio Rodzina, Radio Park, Radio Doxa, twójbrzeg.pl, Panorama Powiatu Brzeskiego i Gazeta Brzeska.

Magdalena Zamoroka

pasyjna3a