Co nowego w OH KINO Oława? Premierowy „Grinch” i „Narodziny gwiazdy”

0

Świąteczne promocje, atrakcje dla najmłodszych i najnowsze premiery w OH KINO, to przepis na niezapomniane Mikołajki. Jednak niektórzy chcą odwołać święta!


„Grinch” powraca w wersji animowanej żeby zepsuć święta w Ktosiowie. Czy ktoś stawi mu czoła, a może on sam zostanie pochłonięty przez magię świąt? Wszystkiego dowiecie się już w ten piątek w OH KINO Oława.
Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/420

Na miłośników innej filmowej fabuły czekają „Narodziny gwiazdy”. Melodramat, w którym główne role zagrają Lady Gaga i Bradley Cooper przyciągnął rekordową widownie w USA. Krytycy już spekulują o oscarowej nominacji dla kontrowersyjnej piosenkarki. Wybitna ścieżka dźwiękowa oraz gra aktorska, to niepodważalny atut hollywoodzkiej superprodukcji.
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/412

Dla najmłodszych widzów polecamy premierę animacji „Miśków 2-óch w Nowym Jorku”. Arktyczne zwierzaki już drugi raz najeżdżają nowojorczyków, gdzie przygoda sama ich odnajduję. Przyjaciele muszą współpracować żeby chciwy antagonista nie zatriumfował.
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/428

OH KINO Oława gwarantuję nie tylko najgorętsze premiery, ale również wasze ulubione tytuły, jak „Planeta Singli 2”, „Miłość jest wszystkim” oraz wile innych. Pełny repertuar dostępny pod adresem: http://ohkino.pl/olawa/repertuar/