Festyn z okazji Dnia Dziecka w Szydłowicach

0

W sobotę (01.06) przypada ulubione święto wszystkich najmłodszych. Dzień Dziecka to wyjątkowy moment na to by spędzić trochę czasu w gronie najbliższych i okazać swoim pociechom sporo miłości. Specjalny festyn odbędzie się tego dnia w Szydłowicach.


W tym roku święto dzieciaków zrealizowane zostanie na terenie ogrodów parafialnych w Szydłowicach. Organizatorem festynu są: Sołtys Szydłowic, Ksiądz Proboszcz, oraz Rada Sołecka. Wydarzenie rozpocznie się punktualnie o godzinie 13:00.

Program imprezy jest niezwykle bogaty, a wszystkie atrakcje będą tego dnia zupełnie bezpłatne dla wszystkich. Na początek, tj. w godz. 13:00-15:00 odbędzie się wydawanie 200 sztuk specjalnych pakietów przygotowanych dla dzieci. Następnie przyjdzie pora na wspólne zabawy z animatorami. Te odbywać się będą w godzinach 14:00-17:00.

Na terenie imprezy każdy będzie mógł skorzystać także z takich atrakcji jak: skoki na bungee, dmuchane zamki, kule wodne, przejażdżki w siodle, przejażdżki na motocyklach, malowanie buziek, czy przejazd wozem strażackim. Zaprezentowane zostaną także specjalne ćwiczenia z pierwszej pomocy, a dzieci będą mogły także przejechać się karetką. Dodatkowo zaplanowano także poczęstunek – watę cukrową i popcorn. Co ciekawe, w ramach Festynu zaplanowano także atrakcje dla tych nieco starszych, bowiem około 21:00 rozpocznie się Zabawa taneczna dla dorosłych.

Dla przypomnienia, Festyn z okazji Dnia Dziecka w Szydłowicach odbędzie się już w sobotę 1. czerwca o godzinie 13:00 na terenie ogrodów parafialnych. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału!