Sobota i niedziela w TV (14 – 15 listopada)

0
Obraz Alexander Antropov z Pixabay

Kolejne propozycje filmowe na sobotnie i niedzielne wieczory. Przygotowaliśmy trochę fantastyki, komedii, animacji i sensacji, ale też filmy z gatunku thriller i horror. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dlatego sprawdźcie koniecznie, co ciekawego można znaleźć w telewizji tym razem.

SOBOTA

TVN 7
20.00 Siódmy syn
Wiele lat temu Stracharz, Mistrz Gregory, pokonał potężną czarownicę Mateczkę Malkin. Wie jednak, że ona powróci, a jemu nie pozostało już wiele czasu. Dlatego szuka następcy, który stanie do walki. Uczniem Stracharza zostaje Thomas Ward.


TVN
21.30 Miss Agent II: uzbrojona i urocza
Gracie Hart stała się kimś w rodzaju celebrytki. Sława nie pomaga jej jednak w pracy, która teraz ogranicza się praktycznie wyłącznie do promowania FBI w mediach. Dla ambitnej agentki to zdecydowanie za mało. Szczególnie że jej najlepsza przyjaciółka właśnie została porwana i Gracie nie ma zamiaru się temu bezczynnie przyglądać.


TVN
23.55 Koniec przyjaźni
Laura popełnia samobójstwo, kiedy w internecie pojawiło się kompromitujące ją nagranie. Dokładnie w rocznicę śmierci dziewczyny grupa jej znajomych, rozmawiających przez komunikator, otrzymuje od niej wiadomość.

NIEDZIELA

TVP 2
21.40 Czuwaj
Dwie grupy młodzieży z odmiennych światów spotykają się na obozie harcerskim. Miało ich to nauczyć tolerancji, a przerodziło się w bezwzględną walkę o przywództwo. Odizolowani od zewnętrznego świata ujawniają swoje prawdziwe oblicza, szczególnie gdy jeden z uczestników obozu ginie.


TVN 7
22.55 Plan doskonały
W oddziale banku na Wall Street pojawiają się czterej uzbrojeni mężczyźni. Ich przywódcą jest doświadczony przestępca Dalton Russell. Wszystko wygląda jak typowy, choć zuchwały napad na bank, jednak detektyw nowojorskiej policji Keith Frazier podejrzewa, że kryje się za tym coś więcej.

TVP 2
0.55 Mój rower
Ekscentryczny dziadek, jego syn – słynny pianista i rozpieszczony wnuk mieszkają w różnych częściach Europy. Poszukiwania zaginionej babci zmuszają ich do spędzenia kilku dni w swoim towarzystwie. Czy uda im się dojść do porozumienia i doprowadzić do międzypokoleniowego pojednania?