Klub „Mamuśki” zaprasza na spotkanie z EKOmamą – Reni Jusis

0

Klub „Mamuśki” oddział Brzeg, zaprasza mamy, a także mamy – brzuszki na spotkanie z EKOmamą, wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów Reni Jusis.

Nasz ekspert opowie o początkach swojej przygody z ekologią, o tym w jaki sposób żyć na co dzień blisko natury oraz jakie korzyści niesie ze sobą eko-podejście szczególnie w opiece i wychowaniu dzieci. Następnie będzie odpowiadać na pytania mam.
Bardzo często myślimy o ekologii jako „kaprysie dla bogaczy” zerkając na ceny ekologicznych produktów żywnościowych na specjalnie wydzielonych półkach marketów. Wydaje się nam także, że ekopodejście wymaga tak całkowitej i radykalnej zmiany całego życia, że obciążeni wieloma zawodowymi i osobistymi zobowiązaniami nie bylibyśmy w stanie temu sprostać. Tymczasem powrót do natury, bo tym właśnie zdaje się być ekologia, może być bardzo stopniową zmianą poszczególnych nawyków i złych przywiązań. Widząc jak te łagodne zmiany wpływają korzystnie na nasze zdrowie, samopoczucie i funkcjonowanie, a także na nasze finanse mamy ochotę na więcej i niepostrzeżenie ekostyl staje naszym stylem i zaczynamy aktywnie poszukiwać coraz to nowych naturalnych rozwiązań, by uczynić życie nasze i naszych bliskich zdrowszym, pełniejszym i szczęśliwym.

Data: 24 maja 2014 r., godz. 18.30-20.00
Miejsce: Niezależny Ośrodek Kultury HERBACIARNIA ul. Jana Pawła II 20
Temat: Ekorodzicielstwo- konieczność, trudny wybór czy przygoda życia?
Prowadzący: Reni Jusis ekomama 4-letniego Teosia i 2-letniej Gai, z wykształcenia dyrygent chóralny, z zawodu wokalistka. Redaktor naczelna portalu ekomama.pl propagującego ekologiczny styl życia, pomysłodawczyni linii produktów przyjaznych środowisku ” EkoMama”.
Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: klubmamuski@gmail.com. W tytule maila prosimy wpisać „ekomama”. Spotkanie jest bezpłatne.