Podwójne zwycięstwo uczniów I LO

0

Dnia 15.12.2015r. uczniowie ILO: Wioleta Rusnarczyk z kl. 1c, Jan Bereza z kl.1d, Aleksandra Dutkiewicz z kl. 1b oraz Patryk Marciniak z kl. 1c reprezentowali I LO w Brzegu w etapie rejonowym ,,Olimpiady Zdrowego Stylu Życia” oraz w V Turnieju ,,Prawda o AIDS przekaż ją dalej”, przeprowadzonym przez brzeski oddział PCK.


 

Całe wydarzenie odbyło się w Sali Stropowej brzeskiego ratusza. Po przeprowadzeniu eliminacji uzyskano następujący wynik w kategorii szkół ponadgimnazjalnych: I miejsce w ,,Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia” zajęła uczennica W. Rusnarczyk, natomiast w Turnieju ,,Prawda o AIDS przekaż ją dalej” pierwsze miejsce zdobył Jan Bereza. Tym samym uczniowie zakwalifikowali się do kolejnego etapu obu konkursów, który ma się odbyć w I kwartale 2016r.Uczniowie otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Eliminacje szkolne przeprowadził szkolny opiekun PCK, Anna Sobutka, która towarzyszyła swoim uczniom także podczas etapu rejonowego.  W eliminacjach szkolnych wzięło udział 150 uczniów w każdym konkursie.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach.

Anna Sobutka