Brązowy medal dla I LO

0

1 marca odbył się w Kluczborku finał wojewódzki w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Wszystkie drużyny biorące udział w  zawodach prezentowały wysoki poziom umiejętności, w związku z tym walka o złote medale była bardzo wyrównana.


 

Oprócz drużyny I LO w rywalizacji wzięły udział zespoły: ZSO II Opole, ZSZ Olesno, I LO Kluczbork. Nasza drużyna rozpoczęła rozgrywki od remisu z gospodarzami 1:1, następnie przegrała z Opolem 1:2, by w ostatnim meczy znów zremisować 0:0. Gra naszych zawodników podobała się nie tylko kibicom  ale również trenerom innych drużyn , niestety zabrakło troszkę szczęścia by zakończyć rywalizację na wyższym stopniu podium. Wszystkim szczerze gratulujemy medalu i myślimy, że w przyszłym roku uda się sięgnąć po złoto tym bardziej iż w związku ze współpracą z ZS nr 1 z oddziałami Sportowymi w Brzegu kolejni uczniowie trafią do naszej klasy sportowej wzmacniając tym samym naszą drużynę.

Trenerzy zespołu: Bartosz Kowalski, Zbigniew Marzec.
Skład zespołu: Michał Dylewicz, Adrian Janeczek, Sebastian Drozd, Kacper Kędra, Arkadiusz Kot, Patryk Dykus, Marcin Mendak, Kamil Kozak, Maciej Szpulak, Łukasz Zadrożny.

P.Kiełtyka