Sukces grodkowskich uczniów w dwóch konkursach

0

W dniu 6 maja 2014 r. w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Grodkowie gościliśmy uczniów wraz z opiekunami reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazjalne.

Uczniowie Ci brali udział w etapie rejonowym dwóch konkursów organizowanych przez Opolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Opolu, a mianowicie:
XII Wojewódzki Turniej pod hasłem „Człowiek i jego środowisko” oraz
IX Okręgowa Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu.

Nasi młodsi przyjaciele mimo zaciętej rywalizacji podczas konkursów mieli również możliwość zapoznania się przyjazną atmosferą panującą w szkole.

Po zakończeniu rywalizacji ogłoszono wyniki.
W Olimpiadzie Wiedzy o Czerwonym Krzyżu w kategorii szkół gimnazjalnych całe podium przypadło uczniom grodkowskich gimnazjów. I miejsce –zajęła Marta Pawlak, II miejsce – Ewelina Procek (obie reprezentujące Gimnazjum Publiczne nr 1 w Grodkowie). III miejsce przypadło przedstawicielowi Gimnazjum Publiczne nr 2 w Grodkowie Rafałowi Buremu.

W kategorii szkół podstawowych tej Olimpiady I miejsce zajęła Natalia Kmiecik ze Szkoły Podstawowej w Chróścinie, II miejsce – Julia Dominikowska, a III miejsce – Julia BRĄCZEK (obie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kopicach).

W najmłodszej kategorii wiekowej etapu rejonowego XII Wojewódzkiego Turnieju pod hasłem „Człowiek i jego środowisko” I miejsce zajął Kajetan Sochor z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Grodkowie, II miejsce Pola Topa ze Szkoły Podstawowej w Chróścinie, a III miejsce przypadło Kajetanowi Kowalowi z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kopicach).

Najlepsi zawodnicy spotkają się w czerwcu 2014 r. w Opolu na etapie okręgowym (wojewódzkim) poszczególnych kategorii.

Zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy za rok!

{gallery}aktualnosci/grodkow,limit=0,width=150,height=150,gap_v=20,gap_h=20{/gallery}