Dwa psy szukają nowego domu

0

Pod koniec lipca pisaliśmy o dwóch pieskach, które czekały na nowego właściciela. Niestety do dzisiaj nikt nie zaadoptował żadnego z nich, a na stronie internetowej Urzędu Gminy Lubsza (www.lubsza.ug.gov.pl), wciąż widnieje informacja dot. możliwości adopcji dwóch czworonogów. Ponawiamy nasz apel – przygarnijcie pieski!


Pierwszy z psiaków, który poszukuje opiekuna jest niedużym, czarnym kundelkiem. Zwierzę jest spokojne o niezwykle ujmującym spojrzeniu. Z pewnością można polubić go od pierwszego spojrzenia. Drugi kundelek, jest szaro-czarny, z ciemnymi łatami na uszach, oczach i ogonie.

Stan zdrowia piesków określa się jako dobry. Co ważne, czworonogi mają aktualne szczepienia przeciw wściekliźnie. Ich wiek określa się na około jednego roku.

Z uwagi na niewysoki wzrost, pieski z pewnością nadawać się będą do domu w bloku, ale też sprawdzą się w domu na wsi. Z pewnością, każdy z nich mógłby być idealnym towarzyszem osoby samotnej lub starszej, ale sprawdzi się też jako przyjaciel rodziny z dziećmi. Osoby chętne do przygarnięcia kundelków proszone są o kontakt z Urzędem Gminy w Lubszy pod numerem tel. 77 4118630 wew. 134.