Znana firma cateringowa przygotowała specjalną ofertę dla seniorów na czas pandemii

0

Koronawirus nie odpuszcza i każdego dnia notowane są setki, a nawet tysiące przypadków. Najbardziej narażeni są seniorzy, którzy w czasie pandemii powinni szczególnie na siebie uważać i m.in. unikać zgromadzeń. Specjalną ofertę i menu dla seniorów przygotowała Inspiracja Smaków.


Inspiracja Smaków to znana w Brzegu i okolicach firma cateringowa, która na dobre zagościła na rynku. Wśród osób, które korzystały z jej oferty i kosztowały pyszności przygotowywanych przez Inspirację, trudno znaleźć kogoś komu dania by nie smakowały. Teraz firma opracowała specjalną propozycję dla seniorów.

– W związku z trwającą pandemią zależało nam, by wyjść z propozycją dla seniorów, dla których przygotowaliśmy atrakcyjną cenowo ofertę dań dowożonych pod wskazany adres. Co dla nas ważne, wielu seniorów już nam zaufało i chwali nasze zdrowe, a zarazem sycące potrawy. Zachęcamy do skorzystania i przekonania się jakie pyszności powstają w naszej kuchni. Nasze menu jest zróżnicowane, więc jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. – informuje i zachęca Łukasz Wasilewski właściciel Inspiracji Smaków.

Oferta dotyczy specjalnego menu dla seniorów na dowóz. Codziennie proponowane są inne dania i można je zamawiać 7 dni tygodniu. Przy wykupie abonamentu obiadowego można uzyskać rabat zestaw obiadowy (zupa i drugie danie), które kosztuje (w abonamencie) tylko 15,90 zł. Co ważne – dowóz i opakowania są gratis.

Informacje o karnetach, zamówienia obiadowe składać można pod nr telefonów: 733544888 i 502293097. W imieniu Inspiracji Smaków zapraszamy do skorzystania z oferty.