Kwestują, licytują i grają na rzecz pana Leszka z Brzegu. Kolejna muzyczna impreza online już dzisiaj

0

Szansą na powrót do zdrowia jest kosztowne leczenie w niemieckiej klinice. Brzeżanin walczy z nowotworem, ale nie jest sam – może liczyć na wsparcie wielu osób. Na platformie Zrzutka.pl cały czas trwa zbiórka pieniędzy, na Facebooku prowadzone są charytatywne aukcje, a już dzisiaj odbędzie się druga muzyczna impreza online.


  • „Dzisiaj ponownie razem z Fundacją Moc i Siła zagramy dla Leszka, zapraszamy o godz. 18:00. GRAMY – RATUJEMY – POMAGAMY. Bedzie znowu głośno!” – zapowiedział na portalu społecznościowym DJ Wiki, czyli Marcin Wiktorczyk.
  • „Marcin jest brzeżaninem, który obecnie mieszka za granicą. Jak tylko dowiedział się, że Leszek potrzebuje pomocy, to zaproponował swoje wsparcie. DJ Wiki prowadzi na Facebooku muzyczne imprezy, a więc czeka na nas dobra muzyka, zabawa i przede wszystkim kolejna charytatywna zbiórka pieniędzy. Wiem, że podczas pierwszej dyskoteki online Leszek był z nami, słuchał muzyki i był szczęśliwy” – mówi Anna Głogowska, prezes fundacji Moc i Siła.

Dyskoteka online rozpocznie się dzisiaj (8. maja) o godz. 18:00. Link do relacji na żywo będzie dostępny na profilach facebookowych: Marcin Wiki Wiktorczyk oraz Fundacja Moc i Siła.

Przypomnijmy, że zbiórka pieniędzy na leczenie pana Leszka z Brzegu cały czas trwa na platformie Zrzutka.pl >>>TUTAJ<<<. Dowolne darowizny można również wpłacać tradycyjnym przelewem na konto fundacji:

Fundacja Moc i Siła
Nr konta: 45 1090 2141 0000 0001 4714 2366
Tytułem: Pomoc dla Leszka