4F Świeradów Run – Bieg na Stóg Izerski

0

4F Świeradów RUN to pierwsza edycja ogólnopolskiego biegu na Stóg Izerski. Zawody zostaną rozegrane w Świeradowie Zdroju w obrębie miasta, Ośrodka SKI&SUN Świeradów Zdrój z koleją gondolową oraz szlaków turystycznych na Stóg Izerski.

Rywalizować będzie można na dwóch dystansach 2,5 kilometrowym po ulicach Świeradowa oraz 10 kilometrowym biegu na Stóg Izerski z metą zlokalizowaną przy górnej stacji kolei gondolowej. Podbieg jest zróżnicowany i mamy nadzieje że przypadnie do gustu naszym biegaczom. Na uwagę zasługują piękna trasa i wspaniałe widoki. Trasa jest asfaltowa, jedynie krótkie fragmenty są drogami szutrowymi i leśnymi.

Zawodnicy będą mogli wystartować w kilku kategoriach m.in. kategorii mieszkańców gminy Świeradów Zdrój oraz np. Nordic Walking, jak również w kategorii z przelicznikiem czasu dla najstarszych adeptów biegania- ma to na celu ujednolicenie wszystkich wyników, dając premię starszym zawodnikom, która ma służyć obiektywnemu porównaniu czasu biegu niwelując różnice wieku. W ten nietypowy sposób będzie rozegrana jedna z kategorii w biegu na 10 km. Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody- wycieczkę zagraniczną, nagrody pieniężne, pobyty w Świeradowie-Zdroju i wiele innych. Dodatkowo każdy uczestnik biegu weźmie udział w konkursie z nagrodą specjalną! Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe medale, koszulki, bezpłatne przejazdy najnowocześniejszą 8 osobową koleją gondolową oraz ciepły posiłek i napoje IsoDrink 4F.

Każdy z uczestników zawodów 4F Świeradów Run skorzysta z bezpłatnego przejazdu najnowocześniejszą w Polsce 8 osobową koleją gondolową, którą przejedzie z mety na ceremonię wręczenia nagród!

Uwaga! Ze względów organizacyjnych w biegu obowiązuje limit 500 uczestników. Zachęcamy do zgłaszania się i opłacania wpisowego, którego wysokość do końca sierpnia wynosi jedynie 50zł! Więcej informacji: www.swieradowbiega.pl

4fswieradowrun (Kopiowanie)