Futsal Team skończył w Gliwicach

0

Piłkarze halowi KS Gredara FT Brzeg zakończyli sezon. Ostatnie spotkanie w lidze rozegrali w niedzielę w Gliwicach.

Na początek jednak relacja z ostatniego meczu przed własną publicznością, który KS wygrał 5:0. Było to 1 marca. Relacja będzie krótka, bo choć brzeżanie wygrali wysoko, to żadnych goli nie strzelili. Zespół z Gorzyczek po prostu na spotkanie nie dojechał i oddał punkty walkowerem.

W minioną niedzielę KS Gredar pojechał do Gliwic, na mecz z GTW. W 6’minucie wynik otworzył Artur Adamowski i dał naszej ekipie prowadzenie. W 15’minucie gospodarze wyrównali, ale 90. sekund później na czoło brzeżan wyprowadził Wojciech Krawców.

Po zmianie stron prowadzenie do dwóch goli w 26’minucie powiększył Marek Zagórski. Miejscowi drugi raz strzelili kontaktową bramkę w 31’minucie i do końca meczu na parkiecie było bardzo gorąco. Gospodarze mieli dużo czasu na wyrównanie, ale nie do pokonania był w końcówce bramkarz KS-u Marcin Raczkowski.

KS Gredar FT Brzeg wygrał w Gliwicach 3:2 i zakończył sezon 2014/2015 na 4. miejscu w tabeli.

GTW GLIWICE vs. KS GREDAR BRZEG 2:3 (1:2)
0:1 Adamowski 6’; 1:1 Strucik 15’; 1:2 Krawców 16’; 1:3 Zagórski 26’; 2:3 Wołongiewicz 31’.

KS FT BRZEG: Raczkowski, Kuczyński – Schwarz, Michalak, Adamowski, Ożóg, Krawców, Zagórski, Kucharski. Trener Mariusz Świtoń