Brązowy medal Mistrzostw Polski dla Natalii

0

TENIS STOŁOWY

Rozgrywki ekstraklasy kobiet w tenisie stołowym zbliżają się ku końcowi, ale drużyna KU AZS UE Wrocław, w której gra brzeżanka Natalia Bajor, już zapewniła sobie brązowy medal w drużynowych Mistrzostwach Polski.

Akademiczki w meczach o awans do finału uległy dwukrotnie (1-3 i 0-3) drużynie SKTS Sochaczew, a jedyny punkt dla wrocławianek wywalczyła Natalia, pokonując 3-1 Dong Rui Fang. W rundzie zasadniczej KU AZS UE Wrocław uplasował się też na 3. miejscu, w 18. meczach zdobył 24 punkty, z bilansem setów 40-26. Punkty dla wrocławianek zdobywały: Natalia Bajor 13, Daria Łuczakowska i Qimei Liu po 10 oraz Sandra Wabik 4, W finale o Mistrzostwo Polski spotkają się KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg i SKTS Sochaczew.