Nocne spotkanie fanów piłki nożnej

0

PIŁKA NOŻNA

W noc z 8 na 9 sierpnia, punktualnie o północy, na boisko Orlik przy ulicy Słowiańskiej w Brzegu wybiegli fani piłki nożnej, by zagrać w towarzyskim spotkaniu. W meczu udział wzięło 21 zawodników, którzy zostali podzieleni na dwie drużyny – w znacznikach i bez znaczników. Prócz samych graczy, licznie zjawili się także kibice.

Spotkanie lepiej rozpoczęli grający w znacznikach, dla których bramkę już w 3′ minucie zdobył Mateusz Makos. Po chwili, w 18′ minucie, było już 2:0, po golu strzelonym przez Kamila Kozaka, który w całym meczu zaliczył aż pięć trafień.
Zawodnicy bez znaczników nie zamierzali się poddać i w 29′ minucie, po bramkach strzelonych przez Dawida Wojciechowskiego i Bartosza Tokarza, udało się im doprowadzić do wyrównania 2:2.
Ponowne prowadzenie ekipa w znacznikach objęła w 33′ minucie, po golu Mateusza Banika i tym razem nie oddała go już do samego końca. Team bez znaczników należy pochwalić za wielki come back, ponieważ przegrywali już 2:6, a pomimo to potrafili dojść swoich rywali na 9:10 zapewniając niezwykle ciekawą końcówkę tej rywalizacji.
Ostatecznie górą okazali się być jednak gracze w znacznikach, którzy zwyciężyli 11:9. Najlepszym zawodnikiem wybrany został strzelec pięciu goli – Kamil Kozak.
Wygrana ekipa otrzymała puchar, a najlepszy zawodnik statuetkę oraz drobny upominek.
Mecz odbył się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Brzegu. Organizator imprezy chciałby podziękować serdecznie za wykonanie zdjęć Annie Głogowskiej, a uczestnikom za liczne przybycie i efektowne widowisko.

ZNACZNIKI vs. BEZ ZNACZNIKÓW 11:9 (do przerwy 6:3)
ZNACZNIKI: Kamil Kozak 5 (18’, 38’, 73’, 88’, 89’), Łukasz Zadrożny 2 (38’ i 53’), Mateusz Makos 1 (3’), Mateusz Banik (33’), Mateusz Lubczyk, Andrzej Witoszyński, Mariusz Medyk, Kacper Gąsior, Jakub Szychowski, Klaudiusz Wojala.
BEZ ZNACZNIKÓW: Dawid Wojciechowski 3 (24’, 69’, 70’ + OG 43’), Bartosz Tokarz 2 (29’ i 45’), Piotr Kurtyka 2 (62’ i 72’), Michał Masłowski 1 (82’), Marcin Fuczek (89’), Krzysztof Winiarski (OG 71’), Paweł Wiśniewski, Jakub Rabanda, Mateusz Wala, Mateusz Ślifierz, Grzegorz Smuga.