MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA

0

11.12.2015 roku w hali sportowej przy ulicy Oławskiej w Brzegu odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Halowej Piłce Nożnej chłopców. Organizatorami zawodów były Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Opolu, Szkolny Związek Sportowy w Brzegu oraz Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu.


W zmaganiach finałowych uczestniczyły 4 drużyny: Publiczne Gimnazjum w Tułowicach, Gimnazjum w Strzeleczkach, Publiczne Gimnazjum w Nysie i Publiczne Gimnazjum nr 2 w Brzegu. Nasz zespół nie dał szans rywalowi ze Strzeleczek, wygrywając pewnie 4:0, zremisował z drużyną z Tułowic 2:2 i zwycięstwem z zespołem z Nysy 2:1 przypieczętował ostateczny sukces. Gimnazjaliści z klasy 3B w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi zapewnili sobie złote medale, zyskali tytuły Mistrzów Województwa Opolskiego w Halowej Piłce Nożnej i zdobyli pamiątkowy puchar. A potem można już było rozpocząć głośne świętowanie. Gratulując sukcesu, liczymy na jego powtórzenie w przyszłorocznych rozgrywkach na trawie.

Skład zwycięskiej drużyny:
Piotr Mendak, Mateusz Dychus, Patryk Sobczak, Wojciech Bober, Jakub Krężel, Jakub Smok, Maciej Pawlica, Mateusz Lupa, Dawid Lewicki, Adrian Tokarz
Trenerzy: Miłosz Terlecki, Zbigniew Marzec

Dorota Wyrzykowska