Zwycięstwo Gredaru i skandaliczne zachowanie zespołu z Gliwic!

3

Futsaliści KS Gredar Futsal Team Brzeg pewnie pokonali rywali z Gliwic. W 39 minucie meczu na tablicy wyników było 6:3 dla brzeskiego zespołu i wówczas rozpoczął się „teatrzyk” w wykonaniu drużyny gości.

Rywale nie chcieli wyjść na boisko. Powód? Goście zamierzali wycofać bramkarza i wprowadzić gracza w pole, który nie miał jednak regulaminowej koszulki. Sędziowie nie pozwolili zawodnikowi w znaczniku brać udziału w spotkaniu. Drużyna z Gliwic zaczęła wprowadzać zawodników na boisko w niedozwolony sposób. Posypały się żółte, a w konsekwencji czerwone kartki.  Po chwili rozjemcy odgwizdali walkowera na korzyść gospodarzy. Standardowo, walkower to wynik 5:0, ale w chwili przerwania meczu Gredar prowadził 6:3. Prawdopodobnie wynik tego meczu zostanie uznany jako wygrana brzeskiego zespołu aż 6:0.