Wrześniowy konkurs fotograficzny rozstrzygnięty! Startujemy z nowym cyklem i nową nagrodą

0

Wspólnie ze studiem fotograficznym „FOTO w PUNKT” w Brzegu przygotowaliśmy konkurs tematyczny, w którym nagrodą dla zwycięzcy miesiąca będą profesjonalne usługi fotograficzne. W październiku będzie to wynajęcie fotobudki na dowolną imprezę wraz z rekwizytami i obsługą techniczną. Materiał z całej zabawy, zostanie przekazany na płycie DVD.


W każdą sobotę na łamach portalu Brzeg24.pl oraz na profilu facebookowym Panorama Powiatu publikujemy zdjęcia różnych obiektów znajdujących się na terenie Brzegu. Detale wyselekcjonował znany fotograf Andrzej Czechowski. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody wystarczy, że w danym miesiącu minimum dwa razy odgadniesz, co przedstawia / gdzie się znajduje detal na prezentowanym zdjęciu. Udział w zabawie oznacza zapoznanie się z Regulaminem Konkursu i jego akceptację.

W tym tygodniu prezentujemy kolejną fotozagadkę. Na odpowiedzi czekamy do 12 października do godz. 15:00.


Rozstrzygnięcie wrześniowego konkursu

Sesję zdjęciową w plenerze dla grupy maksymalnie 5 osób wygrała Pani Ewa Ma. W celu odebrania nagrody prosimy o kontakt telefoniczny ze Studiem Fotograficznym „Foto w Punkt” w Brzegu pod numerem 880-800-033 lub z naszą redakcją pod numerem 690-80-30-70. Gratulujemy i zachęcamy do dalszej zabawy.