Uczennica ZSB w Brzegu otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów

0
fot. materiał prasowy
Reklama

Ogromny sukces odniosła Julia Krakowiak uczennica brzeskiego Zespołu Szkół Budowlanych. 8. listopada bowiem z rąk dyrektorki szkoły odebrała stypendium przyznane jej przez Prezesa Rady Ministrów.


Zgodnie z wytycznymi programu, pn. „Stypendium Prezesa Rady Ministrów”, stypendium otrzymać może uczeń, który uzyskał promocję do następnej klasy z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią w szkole lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy, wyniki co najmniej dobre.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej

Brzeska uczennica spełniła wszystkie te wymogi i może poszczycić się tym, że to właśnie ona otrzymała stypendium premiera.
Julia Krakowiak uczęszcza obecnie do IV klasy technikum Zespołu Szkół Budowlanych. Uroczyste przekazanie nagrody przez Renatę Jabłońską-Denes, dyrektora szkoły, odbyło się 8. listopada 2019 r.

– Stypendium Juli jest dowodem na to, że warto się uczyć. Gratulujemy wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów – przekazali przedstawiciele szkoły.

Reklama
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA