#zostańwdomu – zaprezentujcie nam jak dajecie sobie radę w czasie kwarantanny

0

#zostańwdomu to popularny hasztag, który powstał na czas epidemii, mający zachęcać do pozostania w bezpiecznym domowym azylu. Do tej akcji przyłączają się zwykli ludzie, a także politycy i celebryci. Pomyśleliśmy, że może nasi czytelnicy też zechcą spróbować swoich sił.

Oto przykład Artura Barcisia, który w dowcipny, ale dosadny sposób powiedział Polakom dlaczego i na czym mają siedzieć w domu 🙂

Znalezione w sieciApel profilaktyczny.Zaznaczam, że nie jestem autorem tego wiersza, moja jest tylko interpretacja.Autor się znalazł, jest nim Szymon Marhwiak Barabach z Oławy na Dolnym Śląsku. Brawo!

Gepostet von Artur Barciś am Samstag, 21. März 2020


Chociaż czasy ogólnie niewesołe, ale skoro już siedzimy w domach i wszystko posprzątane, okna umyte, samochody odkurzane, a psy nie mają już siły chodzić na spacery, pora włączyć kreatywność.

Zapraszamy do wspólnej zabawy – wrzucajcie swoje filmiki, piosenki, wierszyki, zdjęcia i co tylko jeszcze przyjdzie Wam do głowy – pokazujcie jak spędzacie kwarantannę i dlaczego #zostańwdomu ma sens. Najciekawsze, najfajniejsze i najbardziej pomysłowe opublikujemy!