Wielki sukces logistyczek z ZSB

0
fot. ZSB
Reklama

Oliwia Podgórska i Aleksandra Płodowska z 4 LSG technikum logistycznego ZSB w Brzegu triumfowały w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. 


4 marca podczas trzeciego, ostatniego etapu zajęły pierwsze i drugie miejsce tym samym pokonując 141 rówieśników ze szkół ponadpodstawowych z całej Polski.

Po raz pierwszy olimpiada organizowana przez MWSLiT z Wrocławia objęta została patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dziewczyny z ZSB otrzymały szereg nagród, w tym, możliwość bezpłatnego studiowania w ww. uczelni. Pierwsze miejsce to bezpłatne studia na wybranym kierunku uczelni oraz bon elektroniczny o wartości 8 tys. zł, drugie miejsce to 1,5 roku studiów bezpłatnie oraz bon 4,5 tys. zł. Finalistki otrzymały również możliwość odbycia płatnego stażu w firmie logistycznej oraz udział w Międzynarodowej Naukowej Konferencji Logistycznej. 

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej

Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych z Brzegu uczestniczą corocznie w olimpiadzie organizowanej przez MWSLiT i już nie pierwszy raz odnieśli sukces – 5 lat temu uczennica klasy logistycznej – Marta Bednarz zajęła drugie miejsce w finale ogólnopolskim olimpiady. Obecny sukces – Oliwia i Ola zawdzięczają przede wszystkim ciężkiej pracy własnej pod okiem nauczycieli logistyki z Zespołu Szkół Budowlanych z Brzegu – Andrzejowi Pawlickiemu i Bożenie Cierniak.

Jesteśmy dumni jako szkoła z wielkiego „wyczynu” dziewczyn i serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w ich karierze zawodowej i prywatnej mówiła Renata Jabłońska – Denes, dyrektor ZSB w Brzegu. Teraz życzymy przede wszystkim zdania matury i podjęcia studiów w Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Monika Wojciechowska
Pedagog szkolny
Zespół Szkół Budowlanych im.Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu

Reklama
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA