Miłośnicy motoryzacji szykują się do zlotu samochodowego w Lubszy

0
fot. materiały prasowe
Reklama

To będzie już kolejna edycja motoryzacyjnego wydarzenia w Lubszy. Pasjonaci czterech kółek spotkają się 5 sierpnia na placu koło dawnego basenu przy ul. Spacerowej. Letnia integracja vol. III – bo tak nazywa się impreza – rozpocznie się o godz. 10:00, a w programie znajdzie się wiele atrakcji, nie tylko tych związanych z odpicowanymi samochodami.


  • „Jesteśmy grupą fanów motoryzacji, której zależy na integracji z ludźmi dzielącymi nasze pasje. Od kilku lat organizujemy zloty samochodowe, a tym razem przygotowujemy coś wyjątkowego. Chcemy, aby to wydarzenie było okazją do spotkania się, wymiany doświadczeń, wspólnego spędzenia czasu i rozmów na temat, który nas wszystkich łączy, czyli – miłość do samochodów. Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych, którzy niekoniecznie muszą kochać auta. Oprócz konkursów motoryzacyjnych, w programie zlotu będzie wiele atrakcji, m.in. zabawy dla dzieci, dmuchaniec, food truck, wata cukrowa, popcorn, stoiska z zabawkami oraz ręcznie wykonanymi pamiątkami” – mówi Szymon Kowalski, jeden z inicjatorów i organizatorów wydarzenia.

Na fanów motoryzacji będą czekały konkursy w kilku kategoriach, m.in. najefektowniejsze auto zlotu, najlepsze felgi zlotu, czy najgłośniejszy wydech i car audio. Nie zabraknie również ogólnych konkurencji dla wszystkich uczestników, jak drużynowe przeciąganie liny, czy indywidualne trzymanie felgi na czas, a o godz. 20:00 rozpocznie się impreza plenerowa pod chmurką z muzyką klubową.

  • „Na chwilę obecną mamy potwierdzony udział około 130 samochodów na wystawie podczas zlotu, ale jeśli ktoś chciałby do nas dołączyć i zaprezentować swoje oryginalne, nietuzinkowe auto, to zapraszamy do kontaktu mailowego: hightorque2020@gmail.com lub na instagramie: @high_torque_brzeg” – podsumowuje Szymon Kowalski.

Dodajmy, że wstęp na imprezę jest bezpłatny. Tygodnik Panorama Powiatu oraz portal Brzeg24.pl objęły wydarzenie patronatem medialnym.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama