Najbrzydsze pomniki Papieza Polaka – Brzeski pomnik na 9 miejscu

0

Według portalu internetowego wirtualna polska, pomnik Jana Pawła II w Brzegu znalazł się na 9miejscu w galerii „Najbardziej koszmarne pomniki Jana Pawła II”.

 

W prezentowanej galerii można znaleźć 14 pomników z całej Polski. Zapytaliśmy kilka osób, co myślą o takiej klasyfikacji i czy pomnik wygląda, aż tak tragicznie, postanowiliśmy pokazać ankietowanym galerie.

 

Ewa 24 lata – Zaskoczona jestem, że nasz brzeski pomnik jest w takiej galerii, są brzydsze pomniki, od naszego – jestem w szoku to trochę nie w porządku.

Adam 28 lat – Hmm to dziwne, że pomnik w ogóle znalazł się w galerii, fakt – faktem kolor jest beznadziejny, ale co można na to poradzić.

Barbara 43 lata – Osobiście pomnik w ogóle, od samego początku mi się nie podobał, po zaprezentowanej mi wcześniej galerii, fakt ten się potwierdził.

Jarek 39 lat – Nie jestem zadowolony z tego pomnika, ale w galerii zaprezentowane są bardziej „wstrętne” pomniki, niż ten nasz brzeski. Jestem zdziwiony, ze redakcja portalu wp.pl wybrała ten pomnik i zaliczyła, czy też czytelnik, zaliczył go do „najbrzydszego”.

 

Galeria – Najbardziej koszmarne pomnika Jana Pawła II

 

Jak widać opinie są różne. A jak Twoim zdaniem jest „najbrzydszy” ? – wypowiedz się w komentarzu pod artykułem.