Stal wygrywa w Łubnianach

0

PIŁKA NOŻNA – IV. LIGA

Zrewanżowała się Śląskowi Łubniany brzeska Stal, za majową porażkę z poprzedniego sezonu. Po niezłym meczu wygrała w 2 kolejce na jego terenie 1:0.

Jedyną bramkę meczu zdobył w 19’minucie Dawid Lipiński. Wygrana mogła być okazalsza. Dzisiejszy solenizant, obchodzący 19-te urodziny Bartłomiej Kulczycki, w pierwszej połowie był bliski pokonania bramkarza Śląska, ale spudłował po strzale z głowy z 4 m. W drugiej części meczu trafił też w słupek.

Już w najbliższą środę 19 sierpnia, o g. 18.00 Stal podejmie w Brzegu MKS Gogolin.

ŚLĄSK ŁUBNIANY – STAL BRZEG 0:1 (0:1)

0:1 Lipiński 19′.

STAL: Szymocha – Dołgan, Sikorski, Józefkiewicz, Kiełbasa, Kulczycki, Boczarski (67′ Szpak), Gajda (84′ Janeczek), Bonar (74′ Mencel), Jaworski, Lipiński. Trener Sebastian Sobczak. Żółte kartki: Boczarski i Kiełbasa