Lewin – Starowice – relacja na żywo z II. połowy – gospodarze wygrali 1:0

0

W strugach deszczu i w świetle błyskawic rozpoczęło się dzisiejsze derbowe spotkanie w IV. lidze pomiędzy Olimpią Lewin Brz. a Starowicami. WYNIK DO PRZERWY: 1:0 DLA OLIMPII – strzelcem gola Marszałek.

90+2′

Arbiter kończy mecz, Olimpia pokonuje na własnym stadionie Starowice Dolne 1:0

90+1′

W końcówce faulował Dulski, ale bez piłki kopnął go Semik i obejrzał czerwoną kartkę.

90′

Po rzucie rożnym z 5 m główkował Póchłopek i powinno być 1:1, Olimpię uratował na linii Dąbrowski. Ostatnią zmianę robi trener Krzyżanowski, za Zagórskiego wszedł Bednarz.

85′

W końcówce meczu sypią się żółte kartki. Po jednej dostali Zagórski, Moczko (90′), Dulski i Mrozik (85′).

84′

Dośrodkowywał z lewej strony Stencel, a piłkę z głowy napastnikowi Starowic zdjął Stawecki.

80′

Za Ruszkiewicza wchodzi Stawniczy w zespole gospodarzy.

78′

Mogło być 1:1. Z 30 m uderzył mocno Ruppental, a na 8 metrze piłka podbiła się od obrońcy Olimpii, instynktownie zmierzającą do siatki futbolówkę odbił jednak Dąbrowski.

74′

Zmiana: w  Starowicach za Dembińskiego Bębas, w Olimpii za Mączyńskiego Mrozik.

72′

Po dośrodkowaniu Dulskiego powinien na 2:0 podwyższyć Zagórski, bo dostał piłkę na 6 metrze.

70′

Starowice w natarciu. Miały kolejny rzut rożny. Jak na razie Olimpia tylko się broni – czeka na kontrę.

68′

Kuzniecow strzelał z rzutu wolnego z 30 metrów – minimalnie niecelnie.

65′

Okazja na podwyższenie prowadzenia. Sam na sam z Wołkanowskim wyszedł Dulski. Zamiast szukać płaskiego strzału, próbował lobować, bezskutecznie. Jeszcze bliski dobicia był Mączyński, ale Wołkanowski ponownie lepszy od piłkarzy Olimpii. Starowice skontrowały i Mokrzycki mógł wyrównać na 1:1.

58′

Po rzucie rożnym Starowic, dobrze interweniuje Dąbrowski. Minutę później żółtą kartkę obejrzał Stencel.

57′

Kolejna zmiana u gości. Wchodzi Stencel za Łozińskiego.

53′

Dynamiczna akcja lewym skrzydłem Dembińskiego otworzyła na 13 metrze szansę Łozińskiego, ten jednak niemal w stu procentowej sytuacji, przestrzelił o metr nad poprzeczką.

50′

żółtą kartkę obejrzał Maciej Sacha.

46′

Rozpoczynamy relację z drugiej części spotkania. Zespoły przystąpiły do niej w zmienionych składach. W Starowicach trener do boju posłał od początku Półchłopka. Gospodarze musieli zmienić kontuzjowanego Dudzika na Dąbrowski.