Weekendowy Informator Imprezowy 04-06.11.2016

0

Choć w telewizji pojawiły się już pierwsze reklamy bożonarodzeniowe, to klimatu świąt jeszcze raczej nikt nie czuje. I bardzo dobrze – wszak jesień pełną gębą! Oferta imprez i wydarzeń kulturalnych na najbliższe dni jest niezwykle bogata. Sprawdź jak spędzić pierwszy listopadowy weekend w naszym regionie! Przedstawiamy nasz Weekendowy Informator Imprezowy 04-06.11.2016.


PT 04.11.2016 – KONCERT CHARYTATYWNY „NORTH WEST PASSAGE” – „3 ŻYCZENIA” BRZEG

W piątek 04.11.2016 o godz. 20:00 w brzeskiej restauracji „3 życzenia” odbędzie się koncert charytatywny w wykonaniu zespołu NORTH WEST PASSAGE. Impreza organizowana jest przez Fundację Rozwój, Stowarzyszenie Tama, Fundację Centrum Aktywnego Wsparcia, Klub Mamuśki i Restaurację „3 życzenia”. W trakcie jej trwania zbierane będą fundusze na zakup KARDIOMONITORA dla dziecięcego oddziału w Brzeskim Centrum Medycznym. Część środków została już zebrana podczas V Biegu Piastów Śląskich, ale wciąż inicjatorom akcji brakuje kilku tysięcy złotych do realizacji celu. Podczas koncertu będzie można wesprzeć akcję na dwa sposoby: kupując „cegiełkę” przed koncertem oraz biorąc udział w licytacjach organizowanych w przerwach koncertu. Rezerwacja stolików pod nr tel. 506 164 912. Więcej informacji znaleźć można tutaj.

PT-SOB 04-05.11.2016 – „WEEKENDOWE PARTY” – KLUB EUPHORIA BRZEG

Klub Euphoria zaprasza na „Weekendowe Party”. Za muzycznymi sterami staną Dj Kali i Dj Dudi. Imprezy w oba dni rozpoczną się o godzinie 20:00. W piątek za wstęp do klubu zapłacimy 5 zł, w sobotę z kolei 10 zł. Więcej informacji o klubie i jego weekendowych propozycjach znaleźć można na fanpagu www.facebook.com/klubmuzycznyeuphoria.

PT 04.11.2016 – BALET „DUCH NIEPOKONANY” – OKIR GRODKÓW

W piątek 4.11.2016 o godz. 20:00 w Domu Kultury w Grodkowie odbędą się występy artystyczne zespołów baletowych „Zbrucz” i „Tango” z Ukrainy. Na scenie zaprezentuje się 40-stu zdolnych wykonawców, którzy zaprezentują swoje widowisko baletowe. Wstęp na podstawie bezpłatnych wejściówek, które pobrać można z sekretariatu OKiR w Grodkowie. Szczegóły: www.okir.pl.

PT 04.11.2016 – KLUBOWY PIĄTEK #4 – NOK HERBACIARNIA BRZEG

W piątek od godziny 21:00 trwać będzie w brzeskiej Herbaciarni „Klubowy piątek”. To czwarta edycja wydarzenia, które odbywać się będzie pod hasłem „Project non stop music”. Wszyscy, którzy odwiedzą w piątek Herbaciarnię pobawić się będą mogli do muzycznych rytmów serwowanych przez Qbasa. Wszystkie informacje na temat wydarzenia znaleźć można tutaj.

SOB-ND 04-05.11.2016 – FILM „BÓG W KRAKOWIE” – KINO CENTRUM BCK

W sobotę i niedzielę w Kinie Centrum w Brzeskim Centrum Kultury zobaczyć będzie można film, pt. „Bóg w Krakowie”. Widzowie obejrzeć będą mogli siedem epizodów opowiadających historię krakowian, które spaja św. Albert Chmielowski. Bilety dostępne będą 30 minut przed seansem w kasie BCK w cenie 11 zł (ulgowy) oraz 13zł (normalny). Więcej informacji znaleźć można tutaj.

SOB 05.11.2016 – BLUESOWE ZADUSZKI – NOK HERBACIARNIA BRZEG

Niezależny Ośrodek Kultury „Herbaciarnia” w Brzegu zaprasza na „Bluesowe zaduszki”. Impreza odbędzie się w sobotę 5.11.2016 o godzinie 20:00. W ramach wydarzenia swój koncert zagra formacja „JEJ BAND”. Wstęp bezpłatny. Więcej informacji znaleźć można tutaj.

SOB 05.11.2016 – SPOTKANIE Z KATARZYNĄ ENERLICH – BIBLIOTEKA PUBLICZNA W LUBSZY

W sobotę 5.11.2016 Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy oraz Biblioteka Publiczna w Lubszy zapraszają na spotkanie autorskie z powieściopisarką Katarzyną Enerlich. Wydarzenie odbędzie się w Bibliotece Publicznej w Lubszy o godzinie 16:00. Wstęp bezpłatny. Więcej informacji znaleźć można tutaj.

SOB 05.11.2016 – XXI BIESIADA KRESOWA – MIEJSKO-GMINNY DOM KULTURY W LEWINIE BRZESKIM

W sobotę 5.11.2016 o godzinie 18:00 w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Lewinie Brzeskim odbędzie się XXI Biesiada Kresowa. W ramach imprezy wysłuchać będzie można koncertów takich artystów i formacji jak: Męski Zespół Wokalno-Instrumentalny „Metronom” z Opola, Małgorzata Kulińska, „Ta Joj”, „Sami Swoi”. Po koncertach zgromadzonych uczestników biesiady bawić będzie Kapela Podwórkowa „Lewiniacy”. Nie zabraknie też swojskiego poczęstunku. Wstęp na podstawie płatnych wejściówek w cenie 30zł/os., które dostępne były w kasie Domu Kultury w Lewinie Brzeskim. Więcej informacji znaleźć można tutaj.

PON 07.11.2016 – „BALET DUCH NIEPOKONANY” – ŻŁOBIZNA (GBP SKARBIMIERZ)

W poniedziałek 7.11.2016 Gminna Biblioteka Publiczna w Skarbimierzu oraz Stowarzyszenie „Wilijki” ze Żłobizny zapraszają na występy artystyczne zespołów baletowych „Zbrucz” i „Tango” z Ukrainy. Na scenie zaprezentuje się 40-stu zdolnych wykonawców, którzy zaprezentują swoje widowisko baletowe. Koncert odbędzie się w hali sportowej byłej szkoły rolniczej w Żłobiźnie. Start imprezy – 18:30. Wstęp wolny. Więcej informacji znaleźć można tutaj.

W imieniu organizatorów zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich organizowanych wydarzeniach. Poniżej plakaty promujące imprezy.