Szkoła w Łosiowie może wygrać 1000 książek w konkursie organizowanym przez Empik

0
fot. Praca konkursowa PSP w Łosiowie

Tegoroczna edycja konkursu pn. “1000 powodów by czytać” polega na zgłoszeniu pracy plastycznej wykonanej przez uczniów szkół. Taką pracę zgłosiła placówka edukacyjna z Łosiowa. Teraz przyszedł czas na głosowanie internetowe poprzez aplikację Mój Empik.


Praca plastyczna, stworzona przez klasę 5a PSP w Łosiowie, przedstawia wspólnie wybraną scenkę z książki pt. “Lew, Czarownica i stara szafa” C.S. Lewisa. Praca przedstawia moment, w którym Łucja przekracza próg czarodziejskiej szafy. Dla dzieci była to najbardziej interesująca scenka, ponieważ otwiera drogę do wszystkich przygód bohaterów lektury. Jeden krok dziewczynki zdecydował o tym, że z ponurego świata wojny weszła w ekscytujący świat fantazji.

– W konkursie „1000 powodów by czytać” nagrodą jest 1000 książek do szkolnej biblioteki. Konkurs sprawił, że pani bibliotekarka zaczęła fantazjować o wygranej, po to, by podzielić się światem wspaniałych książek z dziećmi ze szkoły w Łosiowie. Serdecznie zapraszam rodziców, uczniów, dziadków, przyjaciół rodziny i wszystkich chętnych do głosowania na naszą pracę – zachęcają przedstawiciele PSP w Łosiowie.

Głosowanie potrwa od 24. października do 28. listopada poprzez aplikację mobilną Mój Empik. Głosować będzie można codziennie. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.