Muzyczne święto kobiet w Łosiowie

0

Kolorowo, kwiatowo i bardzo muzycznie spędziły sobotnie popołudnie 7 marca mieszkanki Łosiowa. Panie wspólnie świętowały Dzień Kobiet, na zaproszenie sołtys Małgorzaty Wieczorek – Smolińskiej, rady sołeckiej oraz Domu Kultury w Lewinie Brzeskim.


Spotkanie rozpoczął występ zespołu „Łosiowianie” z programem słowno-muzycznym, okraszonym dowcipami związanymi z Dniem Kobiet. Następnie wystąpili uzdolnieni  muzycznie panowie, którzy razem i każdy z osobna dali popis swoich artystycznych umiejętności. Program spotkał się z dużym aplauzem i otrzymał gromkie brawa. Wystąpiły również panie Sandra Smolińska i Aneta Zakrzewska w kobiecym repertuarze, który wszystkim się bardzo podobał.

Jedną z głównych atrakcji wieczoru był konkurs na najlepsze ciasto. Wystartowało w nim 12 uczestniczek i komisja miała nie lada problem, aby wyłonić finalistów i dobrze ocenić pyszności, które pojawiły się na stołach. Sponsorem nagród była sołtys Łosiowa, która zadbała, aby oprócz nagród głównych w postaci kart podarunkowych do drogerii Rossmann, każda z uczestniczek otrzymała nagrodę pocieszenia.

Imprezę z okazji Dnia Kobiet zorganizowali wspólnym nakładem sił Dom Kultury w Lewinie Brzeskim, zapewniając oprawę muzyczną, oraz sołtys i rada sołecka Łosiowa, którzy zadbali o poczęstunek i atrakcje w czasie trwania imprezy. 

To był miło spędzony czas, panie były wesołe i rozśpiewane. Oby tak zostało przez cały rok, do następnego spotkania.