E-ferie ze Świetlicą Terapeutyczną w Lewinie Brzeskim

0

Świetlica Terapeutyczna w Lewinie Brzeskim od 4. do 15. stycznia realizować będzie cykl zajęć i różnego rodzaju wyzwań internetowych w ramach ferii zimowych 2021. Na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim opublikowano szczegóły akcji. Do udziału w zajęciach zaprasza Burmistrz Artur Kotara.

Od 4. do 15. stycznia 2021, codziennie od poniedziałku do piątku po godzinie 12:00, na wszystkich chętnych czekać będą atrakcyjne zajęcia i zabawy przygotowane przez lewińską Świetlicę Terapeutyczną. Wśród nich zaplanowano między innymi: zajęcia plastyczno-manualne, interaktywne gry dla całej rodziny, zajęcia edukacyjne, zajęcia integracyjne, cykl wyzwań logopedycznych „E-ferie Świetlicowe! Języki są na to gotowe!” oraz konkursy z nagrodami.

Na osoby najbardziej aktywne, tj. najczęściej biorące udział w propozycjach Świetlicy, czekają nagrody, które wręczone zostaną pod koniec ferii.
W e-feriach mogą brać udział wszystkie zainteresowane dzieci. Wystarczy wpisać w dowolną przeglądarkę internetową: Facebook Świetlica Terapeutyczna w Lewinie Brzeskim. To właśnie na fanpagu placówki publikowane będą kolejne zadania do wykonania i szczegóły e-ferii.
Wszystkie prace konkursowe należy wysyłać na adres e-mail: swietlicalewinb@gazeta.pl. Prace muszą być podpisane i zawierać takie informacje jak imię i nazwisko oraz wiek dziecka.