Utrudnienia w ruchu drogowym w Lewinie Brzeskim. Około 400 zawodników weźmie udział w zawodach biegowych

0
Trasa biegu
Reklama

Już w najbliższa niedzielę (22. października) odbędzie się 10. edycja sportowych zawodów „Lewin Biega”. Ulicami miasta pobiegnie około 400 zawodników, dlatego organizatorzy proszą kierowców o wyrozumiałość.


Przypomnijmy, że trasa biegu w Lewinie Brzeskim prowadzi ulicami miasta oraz malowniczymi ścieżkami wzdłuż Nysy Kłodzkiej. Start i meta zlokalizowane zostały na Rynku w Lewinie Brzeskim.

  • „W związku z organizacją biegów ulicznych „Lewin Biega” w dniu 22 października 2023 r., burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara prosi o nieparkowanie pojazdów na trasie zawodów, tj. na ulicach: Rynek, Pocztowa, Matejki, Zamkowa, Aleja Wojska Polskiego do skrzyżowania z ulicą Kilińskiego, w godzinach 7.00 – 18.00. Prosimy również o zwrócenie uwagi na wprowadzone zmiany ruchu drogowego i podporządkowanie się decyzjom służb w czasie biegów” – czytamy w komunikacie UM w Lewinie Brzeskim.

Dodajmy, że biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży wystartują o godz. 10:00, a bieg główny oraz konkurencja Nordic Walking rozpoczną się punktualnie o godz. 13:00. Ze względów organizacyjnych utrudnienia w ruchu drogowym mogą jednak potrwać od godz. 7:00 do 18:00.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama