Szczęśliwy finał poszukiwań 46-letniej mieszkanki Brzegu

0

W niedzielę (12. maja), oficer dyżurny brzeskiej komendy odebrał zgłoszenie o zaginięciu 46-letniej mieszkanki miasta. Z relacji męża zaginionej wynikało, że kobieta wymaga stałej opieki, a tego dnia wyszła z domu w nieznanym kierunku. Na szczęście już po 2 godzinach od zgłoszenia policjanci odnaleźli poszukiwaną osobę.


– Oficer dyżurny natychmiast przekazał informacje funkcjonariuszom będącym w służbie. Ogłoszono również alarm dla policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu. W poszukiwania zaangażowali się także ratownicy z Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego OSP Skarbimierz – informuje mł. asp. Patrycja Kaszuba z brzeskiej komendy

– Policjanci ustalili rysopis i ubiór zaginionej. Sprawdzili szpitale, dworce i przystanki autobusowe. Patrolowali także miejskie parki i okolice miejsca zamieszkania kobiety. Kilkanaście minut po godzinie 23:00 funkcjonariusze zauważyli 46-latkę na jednej z ulic w mieście i przekazali ją pod opiekę lekarzy. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo – dodaje oficer prasowy KPP w Brzegu.