Ktoś się nie bał i… ukradł. Za pomoc w ustaleniu złodzieja kół przewidziana nagroda

0

Prawdopodobnie dziś (22.06) w nocy, nieznany sprawca wszedł na ogrodzony teren prywatny i ukradł komplet kół off-roadowych. Auto pana Piotra było zaparkowane na Kępie Młyńskiej. Właściciel prosi o pomoc w ustaleniu złodzieja.


– Samochód stał w tym miejscu dosłownie kilka dni. Kępa Młyńska nie jest miejscem, gdzie kręci się dużo osób, ale w ostatnim czasie sporo ludzi się tam pojawia, aby obserwować wrastający poziom w Odrze. Złodziejowi spodobały się moje koła i uznał, że to łatwy łup – mówi właściciel Range Rovera.

Koła do auta były specyficzne. To typowo off-roadowy komplet stalowych felg z niemal nowymi oponami BF Goodrich Allterrain. Wartość takiego zestawu to ok. 6-7 tys. złotych.

– Sprawa została zgłoszona na policję, ale próbuję również znaleźć złodzieja na własną rękę. Być może ktoś coś widział. Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy lub sprawców, może przekazać je policji lub bezpośrednio do mnie – apeluje pan Piotr.

Z właścicielem można kontaktować się telefonicznie pod nr 733-227-710. Za pomoc w odnalezieniu skradzionych kół czeka atrakcyjna nagroda.