Import/Export w OH Kino Oława!

0

Jeśli zechcesz spróbować swoich sił jako kurier lub przemytnik, wszystko co będzie Ci potrzebne dowiesz się w OH Kino Oława. Przy okazji zobaczysz, jak niebezpieczna potrafi być posada w spedycji.


W roli kuriera pracować mogą tylko najlepsi, szczególnie jeśli naszym obszarem działania jest Europa w czasie II wojny światowej. Najnowsza produkcja W. Pasikowskiego pokazuję całą prawdę o życiu Jana Nowaka-Jeziorańskiego, którego działania miały bezpośredni wpływ na przebieg największego konfliktu w historii świata.
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/480

Jeśli zdecydujesz się na fach przemytnika, bo uważasz, że będzie nieco bezpieczniej, to nie mogłeś się bardziej mylić! Narkotyki, pościgi i strzelaniny, to chleb powszedni Clint’a Eastwood’a, który pokaże nam wiele tajników swojej pracy. Wszystkie jego sztuczki zobaczysz na ekranie OH Kino Oława.
Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/490

Dla wszystkich, których balansowanie na granicy prawa nie jest wystarczająco interesujące, proponujemy zatrzeć granice między światami. Władcy przygód, stąd do Oblivio, to nasza propozycja dla całych rodzin. Polska produkcja sci-fi, jeśli pamiętacie jeszcze takie seriale jak: Tajemnica Sagali, WOW czy Dwa Światy, to nie możecie przepuścić i tego tytułu. Informacje: https://ohkino.pl/olawa/film/455

Pełny repertuar oławskiego kina dostępny jest pod adresem: http://ohkino.pl/olawa/repertuar/