Oławskie kino Odra zaprasza na film!

0
KINÓWKI.pl

W bieżącym tygodniu w Kinie Odra nowe ekscytujące przygody Maxa, Chloe i Tuptusia znanych z przebojowej animacji „Sekretne życie zwierzaków domowych”, kontynuacja uniwersum o monstrach z wytwórni Warner Bros – „Godzilla II: Król potworów”, kolejna część kosmicznej komedii science fiction – „Men In Black International” oraz najnowszy thriller akcji w reżyserii Luca Bessona – „Anna”. Zapraszamy do Kina Odra! Jednocześnie przypominamy, że w lipcu i sierpniu Kino Odra oraz kasa OWE Odra będą nieczynne w poniedziałki. Zapraszamy do Kina Odra od wtorku do niedzieli. Godziny pracy kasy: wtorek – piątek: 12:30-20:30, sobota – niedziela: kasa jest czynna 1 godzinę przed seansem oraz 15 min. po rozpoczęciu ostatniego seansu.


„Sekretne życie zwierzaków domowych 2”
Max, Duke, Chloe, Tuptuś i spółka wracają z zupełnie nowymi ekscytującymi przygodami! Po gigantycznym sukcesie komedii „Sekretne życie zwierzaków domowych” czas na drugą część animowanej komedii, gdzie poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/sekretne-zycie-zwierzakow-domowych-2/

„Godzilla II: Król potworów”
Kolejna część monster movie opowiadająca o heroicznych wysiłkach członków kryptozoologicznej organizacji Monarch, którzy będą musieli zmierzyć się z całym mnóstwem olbrzymich potworów, włączając w to potężnego Godzillę, walczącego z Mothrą i Rodanem, a także ze swoim odwiecznym rywalem – trójgłowym Królem Ghidorah. Kiedy te starożytne superstworzenia, które miały istnieć tylko w mitach, powstaną na nowo, będą dążyć do pokazania swojej wyższości, narażając na śmiertelne niebezpieczeństwo całą ludzkość…
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/godzilla-ii-krol-potworow/

„Men In Black International”
Możemy odetchnąć z ulgą i zacząć czuć się bezpiecznie. Men in Black wrócili, by ocalić Ziemię przed szumowinami z kosmosu.
„Men in Black” to marka sama w sobie. Być może najbardziej odjechana seria w historii komedii jako gatunku, a szczypta science fiction dodaje jej kosmicznego uroku. Przez serię przewinęły się dziesiątki gwiazd, by wymienić choćby Willa Smitha, Tommy’ego Lee Jonesa, Josha Brolina, a nawet… Michaela Jacksona (!). W „Men in Black International” znów błyszczą najjaśniejsze gwiazdy Hollywood; tym razem na ekranie zobaczymy m.in. Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson, Liama Neesona oraz Emmę Thompson. Zapraszamy do Kina Odra!
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/men-in-black-international/

„Anna”
Wczoraj była narkomanką w moskiewskim półświatku. Dziś jest topową modelką w największych paryskich domach mody. Być może żadne z tych wcieleń nie jest prawdziwe. Kim naprawdę jest Anna? Odkryta przez paryskiego łowcę talentów piękna Anna Poliatova błyskawicznie pnie się po szczeblach drabiny sukcesu trafiając do ekskluzywnego kręgu supermodelek. To jednak tylko etap na drodze do prawdziwego celu. Urodą i wdziękiem posługuje się jak niebezpieczną bronią. Ulegają jej najpotężniejsi mężczyźni i najpiękniejsze kobiety. Zna tajemnice o jakich nie śniło się zwyczajnym śmiertelnikom. Uwikłana w walkę dwóch największych światowych potęg wywiadowczych, Anna zdaje sobie sprawę, że dla swoich mocodawców warta jest tyle, ile skrywane przez nią sekrety. Dzięki nim, gdy przyjdzie czas, będzie musiała zmienić zasady gry, w której stawką okaże się jej życie.
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/anna/