Weekend w TV (9 – 11 października)

1
Obraz Alexander Antropov z Pixabay

Kolejne propozycje filmowe na weekendowe wieczory. Przygotowaliśmy trochę fantastyki, komedii, historii i sensacji, ale też filmy z gatunku thriller i horror. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dlatego sprawdźcie koniecznie, co ciekawego można znaleźć w telewizji tym razem.

PIĄTEK


TVN
20.05 Harry Potter i Książę Półkrwi
Profesor Dumbledore pomaga Harry’emu poznać przeszłość Lorda Voldemorta, by chłopiec był lepiej przygotowany do nieuchronnie zbliżającego się starcia. Tymczasem Draco Malfoy stara się wypełnić pewną misję dla Czarnego Pana.

TVN 7
21.35 Joe Black
William Parrish jest bogatym biznesmenem wiodącym wygodne i pełne luksusów życie. Może się to jednak zmienić za sprawą tajemniczego, młodego mężczyzny. Tytułowy Joe Black jest bowiem uosobieniem śmierci, a w dodatku zakochuje się w córce milionera.

TVP 1
22.55 Przekładaniec
Narkotykowy diler podejmuje decyzję o porzuceniu swojego nielegalnego biznesu. Jednak w tym świecie nie można po prostu odejść, a jego szef już przygotował dla niego kolejne zlecenie. Zadaniem mężczyzny jest odnaleźć córkę pewnego milionera.

SOBOTA

TVN 7
20.00 Łowca czarownic
Światu ponownie zagraża zła królowa czarownic, przed pięciuset laty pokonana w wyniszczającej wojnie między ludźmi i czarownicami. Ostatni łowca czarownic – Kaulder – jest jedyną szansą dla ludzkości. Może on liczyć na pomoc nowojorskiego proboszcza oraz dobrej, młodej czarownicy Chloe.

TVP 1
21.30 Twardziele
Val wychodzi na wolność po 28 latach spędzonych w więzieniu. Sprzed zakładu odbiera go stary przyjaciel – Doc. Mężczyzna nie wie jednak, że Doc otrzymał zlecenie od bossa lokalnej mafii, a jego zadaniem jest zabicie Val’a.

 

TVN
0.30 Statek widmo
Grupa ratowników, dowodzona przez kapitana Murphy’ego, wchodzi na pokład zaginionego przed laty statku pasażerskiego. Tam są świadkami przerażających zjawisk i dziwnych wypadków. Wygląda na to, że nie są na statku sami.

NIEDZIELA

TVP 2
21.00 Creed: Narodziny legendy
Adonis Johnson jest synem zmarłego mistrza świata wagi ciężkiej. Ponieważ chce iść w ślady ojca, namawia jego dawnego przyjaciela, Rocky’ego Balboę, aby go trenował. Okazuje się, że Adonis ma w sobie potencjał.

TVP 1
22.55 Przyjaźń czy kochanie?
Osiemnastowieczna Anglia. Młoda i bardzo atrakcyjna wdowa lady Susan Vernon po śmierci męża wyjeżdża do rezydencji swoich teściów. Chce tam korzystnie wydać za mąż swoją dorastającą córkę, a także znaleźć odpowiedniego partnera dla siebie.

TVN
1.00 Projekt: Monster
Nowy Jork atakuje ogromne, krwiożercze monstrum. Piątka młodych ludzi, która w chwili ataku bawiła się na przyjęciu z okazji wyjazdu jednego z nich do Japonii, próbuje wydostać się z pogrążonego w chaosie miasta.