Blues Party w Grodkowie: przed nami koncert „Tribute to Deep Purple”

0

Już wkrótce na scenie w Domu Kultury w Grodkowie wystąpi grupa Made in Warsaw. Artyści wykonają koncert, pn. „Tribute to Deep Purple”. To kolejne – po bardzo długiej przerwie – wydarzenie z cyklu Blues Party organizowane przez Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie.


Koncert odbędzie się już 2. października o godz. 19:00 w grodkowskim Domu Kultury. Dodajmy, że Blues Party to cykl koncertów promujących muzykę bluesową i rockową, który cieszy się ogromną popularnością widzów. Tym razem na scenie wystąpi grupa Made in Warsaw z programem „Tribute to Deep Purple”.

„Tribute to Deep Purple” to projekt twórców corocznego Memoriału Jona Lorda, odbywającego się regularnie od 7 lat, największego w Polsce koncertu poświęconego muzyce legendarnej grupy Deep Purple. Program „Tribute to Deep Purple” zawiera największe przeboje zespołu, m.in. Smoke on the water, Black Night czy Perfect Strangers.

Muzycy dbają o szczegóły, odwzorowując atmosferę występów Deep Purple z lat 70. i 80., dzięki czemu słuchacze mają okazję uczestniczyć w wyjątkowym, niepowtarzalnym spektaklu. Podczas kolejnych edycji „Memoriału Jona Lorda” na scenie występowali z nimi znani artyści tacy jak m.in.: Ania Rusowicz, Ania Ortodox, Katarzyna Łaska mająca w swoim dorobku wspólne koncerty z Jonem Lordem, Andrzej Zieliński, Piotr i Wojciech Cugowscy, Wojtek Hoffmann, Grzegorz Kupczyk, Tomek Struszczyk, Michał Jelonek, Michał Kielak i wielu innych.

Zespół „Made in Warsaw” składa się z pięciu muzyków z dużym doświadczeniem scenicznym udzielających się m.in. w projektach Ani Rusowicz, formacji „Nocny Kochanek” i mających na swoim koncie występy m.in. na „Przystanku Woodstock”, Festiwalu w Jarocinie czy w studiu radiowej Trójki.

Przypomnijmy, że koncert w Grodkowie odbędzie się 2. października o godz. 19:00. Bilety na to wydarzenie już są dostępne i kupić je można w kasie OKiR (czynna od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00). Cena biletów to 35 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu). Rezerwacja stolików możliwa jest przy zakupie biletów lub w dniu koncertu. W trakcie wydarzenia funkcjonować będzie bufet w sali kameralnej. Szczegóły znaleźć można na stronie organizatora, tj. www.okir.pl.