Trwają przygotowania do 3. edycji Recitalu na Zamku Bel Canto

0
Dominika Zamara
Reklama
Reklama
Reklama

10. czerwca na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu odbędzie się muzyczna uczta z udziałem wybitnie utalentowanej artystki, divy operowej koncertującej na międzynarodowych scenach. Dominika Zamara, bo oczywiście o niej mowa, wystąpi w towarzystwie znamienitego pianisty Roberto Galletto.


To będzie już już 3. edycja recitalu Bel Canto za Zamku Piastów Śląskich w Brzegu. Gwiazdą koncertu będzie obdarzona wyjątkowo mocnym sopranem, piękna i subtelna Dominika Zamara.

Tradycyjnie, organizatorami recitalu są: Klub Książki Herbacianej w Brzegu – Ewa Wróbel, Kanclerz Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Brzegu Stanisław Widocki, Dyrektor Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu Dariusz Byczkowski oraz Starosta Powiatu w Brzeskiego Jacek Monkiewicz.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama

Bezpłatne bilety na koncert można odbierać od 05.06.2023 roku w siedzibach organizatorów. Dodajmy, że patronat honorowy nad wydarzeniem kulturalnym objął Starosta Powiatu Brzeskiego Jacek Monkiewicz. Tygodnik Panorama oraz portal Brzeg24.pl objęły recital patronatem medialnym.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama