Młodzież bawiła się w Ogrodzie Marzeń i Wspomnień w Tarnowcu

0
fot. Tadeusz Parcej

W sobotę (26. sierpnia), odbyła się impreza plenerowa w ramach projektu pn. „Opolskie dla młodzieży na 25 lat obrony Województwa Opolskiego”. Miejscem wydarzenia był Ogród Marzeń i Wspomnień w Tarnowcu, a uczestnicy imprezy, to głównie młodzież z Czepielowic, Mąkoszyc, Tarnowca i Rogalic.


  • „Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Mieliśmy pokaz bojówki młodzieżowej zaprezentowany przez OSP Czepielowice, a druhowie z OSP Mąkoszyce szkolili wszystkich uczestników z pierwszej pomocy, natomiast Stowarzyszenie Tarnowiec Wczoraj, Dzisiaj i Jutro wspólnie z zespołem „Koralita” pomogło odkryć, co nam w duszy gra poprzez warsztaty bębniarskie. Było i coś dla ducha i coś dla ciała. Kociołek smaków OPolskich przygotowały super „Dziewczyny zza lasu” z Rogalic. Był także żur żyniaty i ciastka sadlaki” – wyliczają organizatorzy plenerowej imprezy.

W programie nie zabrakło także fotobudki stworzonej na muzycznym przystanku w Tarnowcu. Dodatkowo, pan Tadeusz Parcej przeprowadził warsztaty fotograficzne.

Dodajmy, że organizatorami plenerowej imprezy byli: OSP Czepielowice, OSP Mąkoszyce, Stowarzyszenie Tarnowiec Wczoraj, Dziś i Jutro oraz Stowarzyszenie ZA LASEM. Poniżej publikujemy fotorelację z wydarzenia.

fot. Tadeusz Parcej