Klub EUPHORIA Brzeg – otwarcie już w sobotę!

4

Po zamknięciu Klubu Ibiza i Klubu Brzeska Scena w tym roku, miłośnicy klubowych zabaw zostali właściwie bez miejsca, w którym mogliby się pobawić w piątkowe i sobotnie wieczory. Na szczęście już w najbliższą sobotę, tj. 21.11.2015 rusza nowy klub – klub Euphoria. Byliśmy w klubie i mamy pierwsze zdjęcia – efekt jest wprost oszałamiający!


 

Klub Euphoria oficjalnie rozpocznie swoją działalność w sobotę 21.11.2015 o godzinie 20:00. Wtedy właśnie odbędzie się tam pierwsza impreza, na której nie zabraknie niespodzianek. Za konsolą Dj’ską stanie DJ Break, który wcześniej dał się poznać klubowiczom we Wrocławiu, m.in. w klubie Domówka.

Klub Euphoria mieści się w lokalu przy ulicy Słowackiego 2 w Brzegu, w którym niegdyś działał, znany i lubiany swojego czasu wśród brzeskich klubowiczów klub Harlem. Jednak to co zobaczymy w środku w Euphorii zdecydowanie Harlemu nie przypomina.

Zachwyca dosłownie wszystko, nowoczesne panele świetlne na ścianach i suficie, bardzo duży parkiet do tańca, dizajnerskie fototapety reagujące na zmianę oświetlenia, modne kanapy, ciekawa kolorystyka i światło. Wszystko to sprawia, że Euphoria przypomina bardziej klub z dużych ośrodków miejskich. Jedno jest pewne, tak urządzonej dyskoteki w Brzegu jeszcze nie było.

Właścicielom lokalu zależy na tym, by klub był kojarzony przede wszystkim z dobrą i bezpieczną zabawą, świetną muzyką oraz obsługą na najwyższym poziomie. Za bezpieczeństwo klubowiczów odpowiadać będą licencjonowani ochroniarze z profesjonalnej firmy ochroniarskiej. Dodatkowo wstęp do klubu będą miały osoby, które ukończyły 21 lat.

Na klubowiczów czekają dwie sale, duży parkiet, pokój VIP, dwa bary, oddzielna palarnia, a nawet nieduża scena. Pierwsza impreza, a zarazem wielkie otwarcie już w sobotę 21.11.2015 o godzinie 20:00. Naprawdę warto się tam pojawić!

Kilka zdjęć z klubu Euphoria w Brzegu: