Koncert Walentynkowy w Dobrzyniu

0

Już w niedzielę – 14 lutego obchodzić będziemy święto zakochanych. Specjalny – walentynkowy – koncert odbędzie się z tej okazji w Świetlicy w Dobrzyniu (gm. Lubsza). 


 

W niedzielne (14.02.2016) popołudnie, punktualnie o godzinie 16:00 w Świetlicy w Dobrzyniu rozpocznie się Koncert Walentynkowy. To świetna propozycja dla wszystkich zakochanych, ale także dla wszystkich miłośników muzyki na spędzenie tego wyjątkowego dnia.

W repertuarze koncertu znalazły się piosenki z różnych dekad muzycznych w wykonaniu Szymona Dobrzańskiego. Dobrzański jest młodym i zdolnym muzykiem, który dał się poznać brzeskiej i nie tylko, publiczności między innymi z takich projektów muzycznych jak zespół S.D. Band, który uświetniał wiele imprez w naszym powiecie. Tym razem Szymon zaprezentuje się w koncercie solowym, a przygotowany przez niego repertuar na pewno przypadnie do gustu publiczności w Dobrzyniu.

Organizatorem Koncertu Walentynkowego w Dobrzyniu jest Wójt Gminy Lubsza oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy. Wstęp na koncert jest bezpłatny.