Święty Mikołaj z wizytą w ZSB  

0
fot. |ZSB
Reklama
Reklama
Reklama

Tradycyjnie ubieranie choinek, przystrojenie szkoły, piękna tradycyjna szopka  i wyczekiwanie na tego, który co roku 6 grudnia odwiedza naszych uczniów – św. Mikołaja. Ta wizyta zawsze i dla każdego niesie wiele radości, ale przypomina również jak ważnym jest ludzka dobroć, życzliwość i wrażliwość.   


Mikołaj i jego pomocnice Mikołajki odwiedziły wszystkich uczniów w każdej klasie i wszystkim wręczyli słodkie niespodzianki. Przyznać trzeba, że prezenty również otrzymali nauczyciele – czyli zasłużyli! Wiadomo!  

Niesamowita magiczna atmosfera rozeszła się po całej szkole. Las choinek, które dostarczyli Kornel Stodoła (2 TSP), Paweł Kutarba, Patryk Rabczak , Eryk Kociubi i Radek Golonka z 5 RSP spowodował niesamowitą atmosferę i rozniósł przepiękny zapach prawdziwego świerku – co przypomina nam, że coraz bliżej święta.  

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama

Jedno Mikołajkowe święto, a tyle atrakcji, które przygotował Samorząd Uczniowski, który zaprosił do „Mikołajkowego tańca”. A potem wspólne zdjęcia, miłe słowa i na koniec inna niż wszędzie „Belgijka” w rytmie piosenki Guzowianek – „Ech Poleczko”. 

Pamiętajmy, warto wierzyć w Mikołaja! Bo Mikołaj jest niezawodny, wszak składał wizyty naszym dziadkom, naszym rodzicom, więc ta tradycja pozwala nam wierzyć, że w życiu pewne rzeczy są niezmienne.  

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama