Inauguracja gry edukacyjnej „Koła i gąsienice” w ZSB

2
Reklama
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

Kapitan Paweł Romek oficer wychowawczy 1. Pułku Saperów w Brzegu jest autorem edukacyjnej gry „Koła i gąsienice”, która swoją inaugurację miała 2 lutego w klasach mundurowych ZSB w Brzegu.

„Koła i gąsienice” to edukacyjna gra karciana o ciężkim sprzęcie na wyposażeniu Wojska Polskiego. W trakcie rozgrywki gracze zagrywają pojazdy wojsk lądowych przy pomocy kart akcji, zdobywając jednocześnie wiedzę z zakresu: przebiegu modernizacji sprzętu wojskowego na przestrzeni kilkudziesięciu lat, podstawowych danych taktyczno — technicznych sprzętu wojsk zmechanizowanych — czytamy w instrukcji gry.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

Gra zapewni Wam zarówno świetną zabawę, jak i pozwoli poznać wiele ciekawych faktów na temat pojazdów wojsk lądowych – mówił kap. Paweł Romek.

Gra skierowana jest zarówno do żołnierzy zawodowych, jak i wszystkich miłośników gier. Do tych miłośników, już to wiemy zaliczają się na pewno dwie klasy mundurowe, które miały dziś tę przyjemność zagrania po raz pierwszy. Super gra — mówili uczniowie technikum spedytor, możemy jeszcze raz zagrać, dodawali następni. 

Wieści o grze, szybko się rozeszły po szkole i kolejni uczniowie zgłaszają się by także zagrać. Dziękujemy kapitanowi Pawłowi Romkowi, za świetną pomoc również dydaktyczną. Można powiedzieć — czekaliśmy i się doczekaliśmy, tym bardziej jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Grę można kupić na stronie na platformie allegro. Polecamy!

Monika Wojciechowska

Pedagog szkolny

Zespół Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu

Reklama
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA