Młodzi, zdolni z ZSB w Brzegu

0
Reklama

Dnia 1 czerwca 2017 roku na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu pani dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu Monika Jurek wraz z organizatorkami Wiesławą Szczepaniak, Iwoną Stroną – Muszczyńską oraz Agnieszką Łukaszów otwarły wystawę prac Wiktorii Kamińskiej i Estery Pańczyszyn. Zaproszeni Goście mieli możliwość obejrzenia prac malarskich Wiktorii poświęconych mitologii słowiańskiej oraz portrety kobiet świata Estery.


Nasze zdolne artystki podzieliły się swoim talent z szerszą publicznością oraz turystami odwiedzającymi zamek. Na wernisaż przybyła nie tylko rodzina i przyjaciele Wiktorii i Estery ale też nauczyciele i pracownicy szkoły. Starostę Powiatu Brzeskiego reprezentowała pani Beata Zatoń-Kowalczyk naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji, Radę Rodziców ZSB pani Iwona Linkowska. Wystawa mogła być przygotowana dzięki hojnym mecenasom – Staroście Powiatu Brzeskiego Maciejowi Stefańskiemu, Radzie Rodziców Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu oraz Galerii Fotografii Tomasza Fronckiewicza.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

Dziękujemy także pani Teresie Piaseckiej, która pomogła w  jej przygotowaniu. Były ciepłe słowa koleżanek i kolegów o autorkach, czas na rozmowę i refleksje po obejrzeniu prac.
Jako Szkoła Odkrywców Talentów jesteśmy dumni z naszych zdolnych uczennic.Wierzymy, że będą rozwijać swoje zdolności artystyczne a w niedalekiej przyszłości usłyszymy o ich sukcesach.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Zamku PIastów Śląskich, gdzie  można oglądać prace obu pań do dnia 11 czerwca. Warto je zobaczyć.

Reklama