Prace przy zagospodarowaniu terenu wokół Centrum Kultury w Skarbimierzu Osiedlu nabierają tempa. Trwa drugi etap inwestycji, który całkowicie zmieni wygląd tego miejsca. Powstaną nowe tereny rekreacyjne, fontanna, kaskada wodna, mostek, wiaty biesiadne oraz sanitariaty. Zakończenie robót planowane jest na wrzesień 2026 roku.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu brzeg24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz