Blisko 200 uczniów brzeskich szkół podstawowych wzięło udział w trzeciej edycji wydarzenia „Saperzy dzieciom”, które odbyło się w Klubie Wojskowym 1 Pułku Saperów w Brzegu. Na najmłodszych czekały pokazy sprzętu wojskowego, nauka pierwszej pomocy, prezentacje dronów, tor przeszkód oraz wiele innych atrakcji, dzięki którym dzieci mogły z bliska poznać służbę żołnierzy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu brzeg24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz