Groźny wypadek na drodze z Lewina Brzeskiego do Magnuszowic. Po zderzeniu dwóch samochodów osobowych jeden z pojazdów wypadł z jezdni i dachował w pasie zieleni. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.
W piątek 5 marca późnym wieczorem doszło do wypadku drogowego niedaleko Magnuszowic. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe.
Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb ratunkowych o godzinie 22.19 za pośrednictwem operatora numeru alarmowego 112. Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej z JRG Brzeg oraz jednostkę OSP z Lewina Brzeskiego. Na miejscu pracowali również policjanci i zespół ratownictwa medycznego.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazdami podróżowali wyłącznie kierowcy. W wyniku zderzenia jeden z samochodów wypadł z jezdni i dachował w pasie zieleni.
Jedna osoba została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala. Drugi z kierowców został przebadany przez ratowników medycznych i pozostał na miejscu zdarzenia.
fot. prostozopolskiego.pl
Poniżej fotorelacja
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu brzeg24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz