Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj (26.03), na 205 kilometrze autostrady A4. Pięć osób odniosło obrażenia w zderzeniu trzech trzech pojazdów osobowych. Wszyscy z ogólnymi obrażeniami wymagali udzielenia pomocy medycznej.
- Zgłoszenie otrzymaliśmy tuż po godzinie 19:00. Z ustaleń policjantów wynika, że 19-latek kierujący nissanem wpadł w poślizg i uderzył w barierę. Kierowca renault, jadący tuż za nim, zatrzymał się na pasie awaryjnym, by udzielić pomocy poszkodowanemu. W stojący pojazd uderzyła 31-letnia kobieta kierująca oplem - wyjaśnia sierż. sztab. Patrycja Kaszuba z brzeskiej komendy.
Oprócz zespołów ratownictwa medycznego, do zdarzenia został zadysponowany śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. 5 osób z ogólnymi obrażeniami, w tym jedna ze skręceniem kręgosłupa szyjnego, trafiło do szpitala. Wszyscy uczestnicy tej kolizji byli trzeźwi. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie.
Przypomnijmy, że w sobotę (25.03) na 198 kilometrze autostrady A4 również doszło do zderzenia pojazdów. Wówczas, w wyniku kolizji dwóch osobówek obrażenia odniosły cztery osoby.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu brzeg24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz